Riešenia pre rekonštrukcie

Riešenia kúrenia s tzv. suchou montážou

Čistá, jednoduchá a rýchla inštalácia

Riešenia elektrického kúrenia so suchou inštaláciou umožňujú ráno namontovať elektrické podlahové kúrenie a neskôr popoludní, po tom, čo sa položila aj nová podlaha, kúrenie zapnúť. Týmto spôsobom nemusíte čakať celé týždne, kým sa podklad pod podlahou vysuší.

Tieto systémy sa dajú nainštalovať na betónové podlahy alebo priamo na drevené podlahy bez ďalšej prípravy. Systémy DEVIdry™ a DEVIcell™ poskytujú ďalšiu izoláciu podkladu podlahy.

Vykurovací systém DEVIdry™

DEVIdry™ nahradzuje bežný penový podklad pre drevené podlahy, aby sa podlahové kúrenie dalo nainštalovať v jednom kroku – suchá inštalácia pod drevené podlahy a koberce.

DEVIdry™ je systém podlahového kúrenia pozostávajúci z 8 mm vysokej konštrukcie vykurovacieho prvku s vykurovacím káblom vnútri. Tento systém typu všetko v jednom - vykurovací prvok aj podklad - sa dá používať pod drevené podlahy, parkety, laminát a koberce do 22 mm.

DEVIdry™ je perfektné riešenie pre renovácie. Rýchlo, ľahko a veľmi jednoducho sa inštaluje. Dokonalé riešenie pre jednoduché podlahové kúrenie v obývačkách, detských izbách, suterénoch a kdekoľvek inde – kedykoľvek potrebujete rýchlo a čisto nainštalovať spoľahlivé riešenie kúrenia.

Izolované montážne panely DEVIcell™

Ak preferujete vykurovacie káble, môžete vždy použiť montážne panely DEVIcell™ s izoláciou, spolu s vykurovacími káblami DEVIflex™ 10T alebo DEVIflex™ 6T pre rýchlu a jednoduchú inštaláciu elektrického podlahového kúrenia pod drevené podlahy.  Pri použití DEVIcell™ sa vykurovacie káble nezalejú do mokrého betónu. Namiesto toho sa káble dajú jednoducho zatlačiť do káblových drážok v paneloch DEVIcell™, po čom sa dá nová plávajúca drevená podlaha položiť priamo na panely.

DEVIcell™ pozostáva z 12 mm polystyrénového panelu a 0,8 mm hliníkovej platne s drážkami na kábel každých 10 cm.

Stropné kúrenie DEVIfoil™

Stropné vykurovacie fólie DEVIfoil™ sú skonštruované zo špeciálnej vodivej zliatiny, kovovej fólie medzi dvomi prekladovými hárkami s veľkým odporom. Bod topenia kovovej fólie je nižší ako bod topenia prekladových hárkov, čo vytvára vykurovací systém odolný voči požiaru. Studený vývod je 3 m. V intervaloch 30 cm sú oblasti bez vodičov, ktoré slúžia na prichytenie fólie.