Vitajte na stránke EKOSOLUTION

Firma EkoSolution, s.r.o. sa zaoberá predajom, montážou a poradenstvom v oblasti obnoviteľných zdrojov energie. Našim zákazníkom ponúkame inteligentné inštalácie fotovoltických elektrárni so spôsobom pripojenia ONgrid pre priamu spotrebu, Hybridných systémov (backup záloha) a Ohrevu vody. Taktiež dodávame a inštalujeme solárne systémy určené na ohrev vody, elektrické vykurovanie DEVI. Samozrejmosťou je  možnosť vzdialeného ovládania a dohľadu systému, čo užívateľovi zabezpečí maximalizáciu vyrobenej energie a prehľad o úspore, či celkovej spotrebe energie v objekte/domácnosti.

Pri správnom zapojení a dimenzácii fotovoltického systému je možné pokryť značnú časť energetickej spotreby objektu pre všetky bežné elektrické spotrebiče. Keďže chceme, aby naši zákazníci využili vlastnú vyrobenú energiu zo slnka čo najefektívnejšie, maximalizujeme spotrebu vyrobenej energie v kombinácii s reguláciou ohrevu vody, klimatizačných jednotiek, elektrického kúrenia, tepelných čerpadiel, rekuperácie, atď.

Pre domácnosti navyše ponúkame možnosť využiť dotačný program Zelená domácnostiam II, s dotáciou do 1500,00 Eur pre fotovoltické systémy a 1750,00 Eur pre solárne kolektory. So žiadosťou o dotáciu nás neváhajte kontaktovať.

S poskytnutou  25 - ročnou zárukou na výkon fotovoltických panelov, 12 - ročnou zárukou  na solárne kolektory sa jedná o rentabilnú investíciu do budúcnosti, pri ktorej šetríte už od prvého dňa inštalácie- slnko účty nevystavuje.

Všetky produkty, ktoré ponúkame sú najvyššej možnej kvality a boli navrhnuté za účelom minimalizácie ďalšej údržby, pričom spĺňajú všetky parametre a normy pre získanie štátnej dotácie.

Dnešná doba patrí alternatívnym zdrojom energie a Firma EkoSolution,s.r.o. je v tomto procese priamym sprostredkovateľom. Keďže veríme tomu, čo robíme, dokážeme Vám kvalitne, načas a podľa Vašich individuálnych požiadaviek zabezpečiť všetky náležitosti od predaja, cez montáž, uvedenia zariadenia do prevádzky až po poskytnutie potrebných dokumentov k žiadosti o štátnu dotáciu za cenu, pri ktorej môžete rátať s návratnosťou finančných prostriedkov vynaložených do inštalácie.